Web Newsletter (11.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Author
cs: Autor

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: View
cs: Zobrazit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Changed
cs: Změněno
