Web Newsletter (11.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Edit
eo: Redaktu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Save
eo: Konservu

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Authored on
eo: Verkita je
