Web Newsletter (11.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Save
hy: Պահպանել

en: View
hy: Դիտել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է
