Web Newsletter (11.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Author
id: Penulis

en: Settings
id: Pengaturan

en: Save
id: Simpan

en: View
id: Lihat

en: Updated
id: Diperbaharui

en: Created
id: Dibuat

en: Authored on
id: Ditulis pada

en: Changed
id: Berubah
