Web Newsletter (11.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Author
mn: Зохиогч

en: Edit
mn: Засварлах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо
