Web Newsletter (11.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Author
pl: Autor

en: Edit
pl: Edytuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Save
pl: Zapisz

en: View
pl: Widok

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Created
pl: Utworzono

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Changed
pl: Zmieniono
