Web Newsletter (11.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Author
pt: Autor

en: Edit
pt: Editar

en: Settings
pt: Definições

en: Save
pt: Guardar

en: View
pt: Mostrar

en: Updated
pt: Atualizado

en: Created
pt: Criado

en: Authored on
pt: Criado em

en: Changed
pt: Alterado
