Web Newsletter (11.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Author
sv: Författare

en: Edit
sv: Redigera

en: Settings
sv: Inställningar

en: Save
sv: Spara

en: View
sv: Visa

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Created
sv: Skapad

en: Authored on
sv: Författad

en: Changed
sv: Ändrad
