Web Newsletter (11.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ

en: Changed
th: เปลี่ยน
