Web Newsletter (11.0.0-rc1) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Author
az: Müəllif

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Changed
az: Dəyişdi
