Web Newsletter (11.0.0-rc1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Author
cy: Awdur

en: Edit
cy: Golygu

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: View
cy: Gweld

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Authored on
cy: Wedi ei awduro ar
