Web Newsletter (11.0.0-rc1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Author
es: Autor

en: Edit
es: Editar

en: Settings
es: Configuración

en: Save
es: Guardar

en: View
es: Ver

en: Updated
es: Actualizado

en: Created
es: Creado

en: Authored on
es: Fecha de autoría

en: Changed
es: Modificado
