Web Newsletter (11.0.0-rc1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Author
hr: Autor

en: Edit
hr: Uredi

en: Settings
hr: Postavke

en: Save
hr: Spremi

en: View
hr: Pregled

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Created
hr: Stvoreno

en: Authored on
hr: Izrađeno
