Web Newsletter (11.0.0-rc1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Author
ka: ავტორი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Created
ka: შექმნილია

en: Authored on
ka: დაიწერა
