Web Newsletter (11.0.0-rc1) - en to ms translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Author
ms: Pengarang

en: Edit
ms: Sunting

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Save
ms: Simpan

en: View
ms: Pandangan

en: Updated
ms: Telah dikemaskinikan

en: Created
ms: Diciptakan

en: Authored on
ms: Dikarang pada
