Web Newsletter (11.0.0-rc1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်
