Web Newsletter (11.0.0-rc1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Author
ne: लेखक

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Authored on
ne: लेखिएको समय
