Web Newsletter (11.0.0-rc1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Author
nl: Auteur

en: Edit
nl: Bewerken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: View
nl: Weergeven

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Changed
nl: Gewijzigd
