Web Newsletter (11.0.0-rc1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: View
pa: ਵੇਖੋ
