Web Newsletter (11.0.0-rc1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Author
te: రచయిత

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం
