Web Newsletter (11.0.0-beta1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Author
ur: مصنف

en: Edit
ur: تدوین

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت
