Webonary (1.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: List
af: Lys

en: Language
af: Taal

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Import
af: Voer in

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Enter the terms you wish to search for.
af: Verskaf die items waarvoor u wil soek.
