Webonary (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: List
bg: Списък

en: Language
bg: Език

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Import
bg: Импортирай

en: Label
bg: Заглавие

en: View
bg: Прегледай

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Published
bg: Публикувано

en: Plain text
bg: Обикновен текст

en: General
bg: Общи

en: Enter the terms you wish to search for.
bg: Въведете думите, които желаете да търсите.
