Webonary (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (27 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: List
fr: Lister

en: Language
fr: Langue

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Edit
fr: Modifier

en: Search
fr: Rechercher

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Weight
fr: Poids

en: Settings
fr: Paramètres

en: Import
fr: Importer

en: Label
fr: Libellé

en: View
fr: Voir

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Created
fr: Créé

en: All
fr: Tout

en: Published
fr: Publié

en: Plain text
fr: Texte brut

en: General
fr: Général

en: Definition
fr: Définition

en: Changed
fr: Modifié

en: Enter the terms you wish to search for.
fr: Saisir les termes à rechercher.

en: Word
fr: Mot

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Variants
fr: Variantes

en: exposed
fr: exposé

en: Allowed types: @extensions.
fr: Types autorisés : @extensions.
