Webonary (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (26 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: List
ja: リスト

en: Language
ja: 言語

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Edit
ja: 編集

en: Search
ja: 検索

en: Reset
ja: リセット

en: Weight
ja: ウェイト

en: Settings
ja: 設定

en: Import
ja: インポート

en: Label
ja: ラベル

en: View
ja: ビュー

en: Created
ja: 作成

en: All
ja: すべて

en: Published
ja: 掲載

en: Plain text
ja: プレーンテキスト

en: General
ja: 全般

en: Definition
ja: 定義

en: Diff
ja: 差分

en: Changed
ja: 変更済

en: Enter the terms you wish to search for.
ja: 検索したいキーワードを入力してください。

en: Word
ja: 単語

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: exposed
ja: 表示

en: Allowed types: @extensions.
ja: 許可されたタイプ: @extensions 。
