Webonary (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (25 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: List
lv: Saraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Import
lv: Importēt

en: Label
lv: Etiķete

en: View
lv: Skatīt

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Published
lv: Publicēts

en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: General
lv: Galvenie

en: JavaScript
lv: JavaScripts

en: Definition
lv: Definīcija

en: Diff
lv: Izmaiņas

en: Changed
lv: Labots

en: Enter the terms you wish to search for.
lv: Ievadiet terminus, kurus meklēt.

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: exposed
lv: eksponēts
