Webonary (1.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (19 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: List
mr: यादी

en: Language
mr: भाषा

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Edit
mr: संपादन

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Import
mr: आयात

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: All
mr: सर्व

en: PHP
mr: पी एच  पी

en: Published
mr: प्रकाशित

en: General
mr: साधारण
