Webonary (1.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (26 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: List
pt: Lista

en: Language
pt: Idioma

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Edit
pt: Editar

en: Search
pt: Buscar

en: Reset
pt: Redefinir

en: Weight
pt: Peso

en: Settings
pt: Configurações

en: Import
pt: Importar

en: Label
pt: Rótulo

en: View
pt: Ver

en: Created
pt: Criado

en: All
pt: Tudo

en: Published
pt: Publicado

en: Plain text
pt: Texto puro

en: General
pt: Geral

en: Definition
pt: Definição

en: Diff
pt: Alterações

en: Changed
pt: Alterado

en: Enter the terms you wish to search for.
pt: Digite os termos que você deseja procurar.

en: - Select -
pt: - Selecione -

en: Variants
pt: Variantes

en: exposed
pt: exposto

en: Allowed types: @extensions.
pt: Tipos permitidos: @extensions.
