Webonary (1.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (18 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: List
th: ดูลิสต์

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Search
th: ค้นหา

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Import
th: นำเข้า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: All
th: ทั้งหมด

en: General
th: ทั่วไป

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Enter the terms you wish to search for.
th: ใส่คำที่คุณต้องการค้นหา

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -
