Webonary (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (25 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: List
tr: Liste

en: Language
tr: Dil

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Edit
tr: Düzenle

en: Search
tr: Ara

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Label
tr: Etiket

en: View
tr: Görüntüle

en: Created
tr: Oluşturulma

en: All
tr: Tümü

en: Published
tr: Yayında

en: Plain text
tr: Düz metin

en: General
tr: Genel

en: Definition
tr: Tanım

en: Changed
tr: Değişti

en: Enter the terms you wish to search for.
tr: Aramak istediğiniz terimleri giriniz.

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Variants
tr: Değişkeler

en: exposed
tr: açıkça

en: Allowed types: @extensions.
tr: İzin verilen dosya uzantıları: @extensions.
