Webonary (1.0.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: List
sk: Zoznam

en: Language
sk: Jazyk

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Import
sk: Importovať

en: Label
sk: Označenie

en: View
sk: Zobraziť

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Published
sk: Zverejnené

en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: General
sk: Všeobecné

en: CSS
sk: CSS vzhľad

en: Definition
sk: Definícia

en: Diff
sk: Rozdiel

en: Changed
sk: Zmenené

en: Enter the terms you wish to search for.
sk: Zadajte slová, ktoré chcete vyhľadať.

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: exposed
sk: odkrytý

en: Allowed types: @extensions.
sk: Povolené typy: @extensions.
