Webonary (1.0.0-alpha2) - en to am translation catalogue (16 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: List
am: ዝርዝር

en: Language
am: ቋንቋ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Search
am: ፈልግ

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Import
am: አስመጣ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: PHP
am: ፒኤችፒ

en: Published
am: የታተመ

en: Definition
am: ብየና
