Webonary (1.0.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: List
ast: Llista

en: Language
ast: Llingua

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Import
ast: Importar

en: Label
ast: Etiqueta

en: View
ast: Vista

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Published
ast: Espublizáu

en: Plain text
ast: Testu planu

en: General
ast: Xeneral
