Webonary (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (23 entries)

en: Delete
az: Sil

en: List
az: Siyahı

en: Language
az: Dil

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Import
az: İmport

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Plain text
az: Adi mətn

en: General
az: Əsas

en: Definition
az: Tərif

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Enter the terms you wish to search for.
az: Axtarmaq istədiyiniz şərtləri daxil edin.

en: - Select -
az: - Seçin -

en: exposed
az: məruz
