Webonary (1.0.0-alpha2) - en to be translation catalogue (22 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: List
be: Спіс

en: Language
be: Мова

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Import
be: Імпарт

en: Label
be: Подпіс

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Published
be: Апублікавана

en: Plain text
be: Просты тэкст

en: General
be: Агульны

en: Definition
be: Азначэнне

en: Enter the terms you wish to search for.
be: Увядзіце ключавыя словы для пошуку.

en: - Select -
be: - Выбраць -
