Webonary (1.0.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: List
bn: তালিকা

en: Language
bn: ভাষা

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Weight
bn: ভর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Import
bn: আমদানী

en: View
bn: প্রদর্শন

en: All
bn: সমস্ত

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: General
bn: সাধারণ
