Webonary (1.0.0-alpha2) - en to br translation catalogue (10 entries)

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Settings
br: Arventennoù

en: Import
br: Enporzh

en: View
br: Gwel

en: Definition
br: Termenadur

en: Allowed types: @extensions.
br: Seurtoù aotreet: @extensions.
