Webonary (1.0.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (18 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: List
bs: Izlistaj

en: Language
bs: Jezik

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Search
bs: Pretraga

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Import
bs: Uvezi

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Published
bs: Objavljeno

en: Plain text
bs: Obični tekst

en: Enter the terms you wish to search for.
bs: Unesite tražene izraze.

en: exposed
bs: izložen
