Webonary (1.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: List
ca: Llistat

en: Language
ca: Llengua

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Import
ca: Importa

en: Label
ca: Etiqueta

en: View
ca: Mostra

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Published
ca: Publicat

en: Plain text
ca: Text pla

en: Definition
ca: Definició

en: Diff
ca: Diferència

en: Changed
ca: Canviat

en: Enter the terms you wish to search for.
ca: Introduïu els termes que voleu cercar.

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: exposed
ca: exposat

en: Allowed types: @extensions.
ca: Tipus permesos: @extensions.
