Webonary (1.0.0-alpha2) - en to da translation catalogue (24 entries)

en: Delete
da: Slet

en: List
da: Vis

en: Language
da: Sprog

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Edit
da: Redigér

en: Search
da: Søg

en: Reset
da: Gendan

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Import
da: Importér

en: Label
da: Etiket

en: View
da: Vis

en: Created
da: Oprettet

en: All
da: Alle

en: Published
da: Udgivet

en: Plain text
da: Ren tekst

en: General
da: Generelt

en: Changed
da: Ændret

en: Enter the terms you wish to search for.
da: Indtast de ord du ønsker at søge efter.

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Variants
da: Varianter

en: exposed
da: blotlagt

en: Allowed types: @extensions.
da: Tilladte typer: @extensions.
