Webonary (1.0.0-alpha2) - en to el translation catalogue (23 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: List
el: Λίστα

en: Language
el: Γλώσσα

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Label
el: Ετικέτα

en: View
el: Προβολή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: All
el: Όλες

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Plain text
el: Απλό κείμενο

en: General
el: Γενικά

en: Definition
el: Ορισμός

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Enter the terms you wish to search for.
el: Πληκτρολογήστε τους όρους που θέλετε να αναζητήσετε.

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Allowed types: @extensions.
el: Επιτρεπόμενοι τύποι αρχείων: @extensions.
