Webonary (1.0.0-alpha2) - en to es translation catalogue (25 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: List
es: Listado

en: Language
es: Idioma

en: Yes
es: Sí

en: Edit
es: Editar

en: Search
es: Buscar

en: Reset
es: Restablecer

en: Weight
es: Peso

en: Settings
es: Configuración

en: Import
es: Importar

en: Label
es: Etiqueta

en: View
es: Ver

en: Created
es: Creado

en: All
es: Todo(s)

en: Published
es: Publicado

en: Plain text
es: Texto sin formato

en: Definition
es: Definición

en: Diff
es: Diferencias

en: Changed
es: Modificado

en: Enter the terms you wish to search for.
es: Escriba lo que quiere buscar.

en: Word
es: Palabra

en: - Select -
es: - Seleccionar -

en: Variants
es: Variantes

en: exposed
es: expuesto

en: Allowed types: @extensions.
es: Tipos permitidos: @extensions.
