Webonary (1.0.0-alpha2) - en to et translation catalogue (25 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: List
et: Nimekiri

en: Language
et: Keel

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Import
et: Impordi

en: Label
et: Nimetus

en: View
et: Kuva

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Published
et: Avaldatud

en: Plain text
et: Lihttekst

en: General
et: Üldine

en: Definition
et: Definitsioon

en: Changed
et: Muudetud

en: Enter the terms you wish to search for.
et: Sisesta märksõnad, mida soovid otsida.

en: - Select -
et: - Vali -

en: Variants
et: Variandid

en: exposed
et: nähtavaks muudetud

en: Allowed types: @extensions.
et: Lubatud tüübid: @extensions.
