Webonary (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (24 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: List
fa: فهرست

en: Language
fa: زبان

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Edit
fa: ویرایش

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Weight
fa: وزن

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Import
fa: ورود

en: Label
fa: برچسب

en: View
fa: مشاهده

en: ID
fa: شناسه

en: Created
fa: ایجاد شده

en: All
fa: همه

en: Published
fa: منتشر شده

en: Plain text
fa: متن ساده

en: General
fa: عمومی

en: Definition
fa: تعریف

en: Diff
fa: تفاوت

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Enter the terms you wish to search for.
fa: عبارتی را که می‌خواهید جستجو گردد را وارد نمایید.

en: - Select -
fa: - انتخاب -
