Webonary (1.0.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (25 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: List
fi: Lista

en: Language
fi: Kieli

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Import
fi: Tuo

en: Label
fi: Tunnus

en: View
fi: Näytä

en: Created
fi: Luotu

en: All
fi: Kaikki

en: Published
fi: Julkaistu

en: Plain text
fi: Puhdas teksti

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Definition
fi: Määritelmä

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Enter the terms you wish to search for.
fi: Kirjoita haluamasi hakusanat.

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Variants
fi: Muunnokset

en: exposed
fi: näytetty

en: Allowed types: @extensions.
fi: Sallitut tiedostotyypit: @extensions.
