Webonary (1.0.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: List
hr: Popis

en: Language
hr: Jezik

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: Import
hr: Uvezi

en: Label
hr: Oznaka

en: View
hr: Pregled

en: Created
hr: Stvoreno

en: All
hr: Svi

en: Published
hr: Objavljeno

en: Plain text
hr: Obični tekst

en: General
hr: Općenito

en: Definition
hr: Definicija

en: Enter the terms you wish to search for.
hr: Unesite izraze koje želite pronaći.

en: - Select -
hr: - Odaberi -
