Webonary (1.0.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: List
hu: Lista

en: Language
hu: Nyelv

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: View
hu: Megtekintés

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: All
hu: Mind

en: Published
hu: Közzétéve

en: Plain text
hu: Egyszerű szöveg

en: General
hu: Általános

en: Definition
hu: Magyarázat

en: Changed
hu: Módosítva

en: Enter the terms you wish to search for.
hu: A keresendő kifejezések megadása.

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Variants
hu: Variánsok

en: exposed
hu: felfedett

en: Allowed types: @extensions.
hu: Engedélyezett típusok: @extensions.
