Webonary (1.0.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: List
ka: სია

en: Language
ka: ენა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Import
ka: იმპორტი

en: Label
ka: სათაური

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: General
ka: ზოგადი
