Webonary (1.0.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: List
ku: لیستە

en: Language
ku: زمان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Import
ku: هاوردن

en: Label
ku: پێناس

en: View
ku: پیشاندان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: All
ku: هەموو

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: General
ku: گشتی

en: Enter the terms you wish to search for.
ku: تکایا ئەو وشانە پڕبکەوە کە بە دوایاندا دەگەڕێیت.

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
