Webonary (1.0.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: List
lt: Sąrašas

en: Language
lt: Kalba

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Import
lt: Importuoti

en: Label
lt: Etiketė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: General
lt: Bendras

en: Definition
lt: Apibrėžtis

en: Changed
lt: Pakeista

en: Enter the terms you wish to search for.
lt: Įveskite paieškos žodžius.

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Variants
lt: Variantai

en: Allowed types: @extensions.
lt: Leidžiami tipai: @extensions.
